BYB ETİKET TEN YATIRIM ATAĞI 2. BOBST FLEKSO BASKI MAKİNESİ KURULUMU TAMAMLANDI

BOBST NOVA M1

Bursa'da 25 yılı aşkın sektör deneyimi ile BYB Etiket A.Ş. çeşitli endüstri alanlarında lider firmalar ve tanınmış üreticilere ISO 9001:2008 kalite belgeli üretim, zamanında teslim, ekonomik fiyat politikası, yüksek standartlı ürünleri ile, iki bina ve toplam 3000 m² kapalı alanda hizmet vermeye devam ediyor.

BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinden sonra kurulumu tamamlanan BOBST M1 NOVA ile BYB ETİKET A.Ş. Etiket üretim kapasitesine hız kattı.

Bobinden bobine su bazlı flekso baskı, UV flekso baskı, UV letterpress baskı, sıcak yaldız ve soğuk yaldız çeşitliliği ile etiket üretimi yapan BYB ETİKET A.Ş., üretim parkuruna katılan BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinden sonra 2.Flekso Baskı Makinesi için tercihini BOBST M1 NOVA ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı.

Imeks Grup, Şatış pazarlama müdürü Orkun Kayal'a memnuniyetleri dile getiren BYB ETİKET A.Ş. firmasından Sn. Evren Dağdeviren; Hem ileri teknoloji teknik donanımların doğru seçimi, hem de fiyat performans kıyaslamaları yaparak tercihimizi BOBST'tan yana kullandıklarını ve sonuç itibari ile vermiş olduğumuz karardan oldukça memnun kaldıklarını söyledi. Ayrıca, Türkiye’de kendi bünyesinde yer alan elektronik, mekanik ve baskı teknisyenleri ile etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip IMEKS GRUP'u uzun dönemde çözüm ortağı olarak seçerek, hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’M1 NOVA’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden en üst düzeyde yaralanma düşünceleri olduğunu belirtti.

ATAPACK FİRMASINA 2.BOBST M1 VISION KURULUMU AZERBAYCANDA TAMAMLANDI

BOBST VİSİON M1

BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinin kurulumu tamamlanan ATAPACK  son teknoloji ile üretilen yüksek baskı kalitesine sahip etiket/ambalaj ürünleri sayesinde, müşterilerinin yüksek memnuniyetine endeksli olarak yüzler gülüyor.

ATAPACK, üretim parkuruna yeni katılan BOBST M1 Vision Flekso Baskı Makinesi için tercihini BOBST’tan ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı.

İmeks Grup Bobst'un Flekso ve Dijital Etiket Baskı makinalarının Türkiye başta olmak üzere Azerbeycan, Turkmenistan, Gürcistan satış ve teknik servislerini de gerçekleştiriyor.

DOĞUŞ ETİKET'İN 2.BOBST MASTER M5 KURULUMU TAMAMLANDI

BOBST MASTER M5 

BOBST’un en yeni patentli teknolojiler ile donatılmış ''açık konsept'' (mevcut dijital flekso seçenekleri ve sonrası için eklenebilir yeni teknolojiler) Master M5 model makinesini 2. kez tercih eden, İzmir’in başarılı etiket üreticisi DOĞUŞ ETİKET'in yeni makinesinin kurulumu geçtiğimiz günlerde İMEKS GRUP mekanik ve elektronik teknisyenleri tarafından başarı ile tamamlandı.

1993 yılında kurulan İzmir merkezli firma sektörün modern ihtiyaçlarına uygun olarak inşa edilen 4000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde her türlü etiket üretimi yapmaktadır.

2. BOBST Master M5 makine yatırımı ile ilk makinesinde yer alan; 10 Renkli Print Tutor ve Print Tutor plus kamera sistemi, BOBST’a özel yarı rotasyonlu kesim ve kartopu özel çapak toplama ünitesi, korona, web temizleyici, yapışkana baskı gibi özelliklerin yanı sıra, 2. Master M5 makinesine BST %100 Kalite Kontrol ve Gravure Baskı sistemleri gibi son yenilikçi teknolojileri de eklemiştir.

Wanjie%20Giris%20Resim_edited.jpg

İRFAN ETİKET’İN (İZMİR) TERCİHİ, AVRUPA'NIN PAZAR LİDERİ VE YENİLİKÇİ MARKASI WANJIE RULO OFSET BASKI MAKİNESİ

WANJIE WJPS 350

Imeks Grup’un Türkiye yetkili temsilciliğini ve teknik servisini üstlendiği Avrupa’nın en çok satan Rulo Ofset Baskı Makinesi WANJIE’nin geçtiğimiz günlerde kurulumu ve eğitiminin tamamlanması sonrası parkuruna dahil eden İRFAN ETİKET (İzmir) bu yatırımı ile, rulo’dan rulo’ya etikette üst düzey ofset baskı kalitesi ve üretim performansını yakalamış oldu.

 

Bu kurulum ile beraber WANJIE’nin Türkiye’de hala çalışır vaziyette makinelerin sayısı 10’a yaklaşmaktadır.

İRFAN ETİKET yetkilileri  makine seçimindeki süreçlerini şöyle dile getiriyor. ‘Özellikle Rulo ofset konusunda Avrupa’da en çok tercih edilen sektörün lider markası WANJIE ve onun buradaki temsilcisi Imeks Grup’un güvenilirliği makine seçiminde bizlere doğru karar verdiğimiz konusunda tereddütte bırakmadı. Bu esnada Imeks Grup ile karşılıklı olumlu geçen bir diyalog sürecimiz oldu. Etiket bölümümüzü yapılandırırken deneyimli ve güvenilir bir ortak seçtiğimizi düşünüyoruz.  Imeks Grup’un tecrübeli teknik kadrosu, yedek parça ve servis desteği ile sektördeki müşteri odaklı hizmet kalitesini geçmişte olduğu gibi hala aynı çizgide devam ettirmesi bizim açımızdan makine yatırımımızı yaparken diğer büyük etkenlerden biri olmuştur.

Konfigürasyon olarak ağırlıklı; 5 Ofset Baskı Ünitesi, 1 Ofset & Flekso Kombinasyonu Ünite, 1 Flekso Ünitesi, Rotary Kesim, Kartopu Çapak Sarım Ünitesi, Vargel Soğutma, Çözücü ve Sarıcı tercih edilen makinemize; corona, web temizleme, yapışkana baskı (Delam – Relam), soğuk yaldız, masa kumanda mürekkep sistemi, chiller soğutucu sistem ve LED UV gibi opsiyonlarda ayrıca eklenebiliyor. Makinenizde çarpıklık ayarı, ünite üzerinden manuel ve kumada paneli üzerinden otomatik olarak yapılabilmektedir. 

Yaklaşık 13 ton civarında bir ağırlığa yaklaşan makinemiz, Japon servo motor ve kullanım ekranları ile donatılmış durumda olup, Türkçe kullanım menüsüne de sahip.

Prati Saturn Futura.jpg

LİDER ETİKET'İN (İZMİR) TERCİHİ İTALYAN KALİTE KONTROL DEVİ ''PRATI''

PRATI SATURN

Imeks Grup’un Türkiye yetkili temsilciliğini ve teknik servisini üstlendiği Avrupa’nın en çok satan İtalyan menşeli kalite kontrol makinesi Saturn TE 450 modelini  geçtiğimiz ay içinde parkuruna dahil eden Lider Etiket Baskı Çözümleri (İzmir) bu yatırımı ile üretimde kalite kontrolü güvenceye aldı.  

Bu kurulum ile beraber Prati’nin Türkiye’de hala çalışır vaziyette 30’a yakın kalite kontrol makinesi bulunmaktadır.Lider Etiket Baskı Çözümleri firma sahibi Sn. Yusuf KARAPINAR makine seçimindeki süreçlerini şöyle dile getiriyor. ‘Makine seçiminde yüksek kaliteyi ve verimliliği yakalamak için yerinde ve doğru tercihler yapmak gerekliliğini biliyoruz. Bu esnada Imeks Grup  ile karşılıklı olumlu geçen bir diyalog sürecimiz oldu. Etiket bölümümüzü yapılandırırken deneyimli ve güvenilir bir ortak seçtiğimizi düşünüyoruz.  Imeks Grup’un tecrübeli teknik kadrosu, yedek parça ve servis desteği ile sektördeki müşteri odaklı hizmet kalitesini geçmişte olduğu gibi hala aynı çizgide devam ettirmesi bizim açımızdan makine yatırımımızı yaparken en büyük etkenlerden biri olmuştur.

Lider Etiket Baskı Çözümleri’nin tercihi  PRATI Saturn TE 450 modeli; üzerinde ki çözücü ve sarıcı gerilimlerinin tamamen birbirinden bağımsız olması sayesinde etiketin yanısıra film gibi hassas malzemeler üzerinde de kolaylıkla çalışılabilme olanağı sağlar. Kendiliğinden bileylenebilen bıçak ve karşı şaftlar her türlü malzemede mükemmel ve temiz bir kesim sonucu verir.

Makinede ana hareket merdanesi adiprene plastiği ile kaplı olup, bu sayede ürünün üzerine tam yapışma sağlayıp üründe hiçbir şekilde kayma olmaz. Tüm bunlara ek olarak;  Makine üzerine opsiyon olarak eklenen BST TubeScan ile %100 web izleme, eksik etiketlerin ve matris kalıntılarının tespitinden iş akışı içinde yüksek çözünürlüklü %100 baskı kontrol yapılabilir.

TANITIM ETİKET’İN 4. BOBST HEYECANI  ''HOŞGELDİN MASTER M5''

BOBST MASTER M5 

Türkiye’deki 9.  BOBST Master M5 Flekso Baskı Makinesi için geçtiğimiz aylarda TANITIM ETİKET firması ile anlaşma sağlanmıştı. Yakın zamanda üretimi tamamlanan ve geçtiğimiz günlerde kurulumuna başlanan,  son 5 yılın en çok tercih edilen markası BOBST’un 32. Flekso Baskı Makinesi İstanbul’da TANITIM ETİKET firmasının üretim parkurunda 4. BOBST Flekso Baskı Makinesi olarak yerini almış oldu.

Bu proje öncesinde çok kısa süre önce BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinin kurulumu tamamlanan TANITIM ETİKET’te  son teknoloji ile üretilen yüksek baskı kalitesine sahip etiket/ambalaj ürünleri sayesinde, müşterilerinin yüksek memnuniyetine endeksli olarak yüzler gülüyor. Bobinden bobine UV flexo, UV letterpress, UV serigraf, sıcak yaldız, soğuk yaldız, emboss (kabartma) türündeki etiket üretimi yapan TANITIM ETİKET, Bünyesinde hali hazırda yer alan 3 BOBST Flekso Baskı makinesi ve  4. yatırımı olan Master M5 Flekso Baskı Makinesi için de tercihini BOBST’tan ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı.

TANITIM ETİKET  firmasından Sn. Taner Şansal;  öncesinde yaptığımız 3 adet BOBST Flekso Baskı Makinesi yatırımının bize sağladığı memnuniyet ve katkılar neticesinde, üretim parkurlarını 4. kez BOBST’un yakında dönemde en çok tercih edilen ‘’MASTER M5’’ modeli ile taçlandırdıklarını, Türkiye’deki etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip mümessilliği Imeks Grup’u uzun dönemde çözüm ortağı olarak seçerek, hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’MASTER M5’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden en üst düzeyde yaralanma düşünceleri olduğunu belirtti. 1980 yılından bu yana faaliyet gösteren TANITIM ETİKET, 1997 yılında üretilen makinelerin işletilmesi ile sektördeki yerini almıştır. Bugün yüksek teknoloji ürünü makine parkuruna sahip olan firma yıllık 20.000.000 m2 üretim kapasitesine ulaşmıştır. İstanbul fabrikası 5000 m2'lik kapalı alana sahip olup, İzmir şubesi ile birlikte, alanında eğitimli uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

BURSA'DA BOBST RÜZGARI, BYB ETİKET A.Ş. BOBST M1 VISION'A MERHABA DEDİ. 

BOBST VİSİON M1

Bursa'da 25 yılı aşkın sektör deneyimi ile BYB Etiket A.Ş. çeşitli endüstri alanlarında lider firmalar ve tanınmış üreticilere ISO 9001:2008 kalite belgeli üretim, zamanında teslim, ekonomik fiyat politikası, yüksek standartlı ürünleri ile, iki bina ve toplam 3000 m² kapalı alanda hizmet vermeye devam ediyor.

BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinin kurulumu tamamlanan BYB ETİKET A.Ş.  son teknoloji ile üretilen yüksek baskı kalitesine sahip etiket/ambalaj ürünleri sayesinde, müşterilerinin yüksek memnuniyetine endeksli olarak yüzler gülüyor.

Bobinden bobine su bazlı flekso baskı, UV flekso baskı, UV letterpress baskı, sıcak yaldız ve soğuk yaldız çeşitliliği ile etiket üretimi yapan BYB ETİKET A.Ş., üretim parkuruna yeni katılan BOBST M1 Vision Flekso Baskı Makinesi için tercihini BOBST’tan ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı.BYB ETİKET A.Ş. firmasından Sn. Evren Dağdeviren; Hem ileri teknoloji teknik donanımların doğru seçimi, hem de fiyat performans kıyaslamaları yaparak tercihimizi BOBST'tan yana kullandıklarını ve sonuç itibari ile vermiş olduğumuz karardan oldukça memnun kaldıklarını söyledi. Ayrıca, Türkiye’de kendi bünyesinde yer alan elektronik, mekanik ve baskı teknisyenleri ile etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip IMEKS GRUP'u uzun dönemde çözüm ortağı olarak seçerek, hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’M1 VISION’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden en üst düzeyde yaralanma düşünceleri olduğunu belirtti.

ELİT ETİKET'İN TERCİHİ AVRUPA'NIN LAZER KESİMDE LİDER MARKASI ''CARTES'' OLDU.

CARTES GEMINI

Elit Etiket, Ankara'da, 2016 yılından bu yana faaliyet gösteriyor, 3.000 metrekare alanda, 35 çalışanıyla kozmetik, gıda ve ilaç sektörüne kadar birçok sektöre yönelik etiket üretimi yapıyor.

Imeks Grup'un Türkiye yetkili temsilcisi olduğu ''CARTES'' Lazer kesim makinesi hakkında, kurulum sonrası, Elit Etiket firma kurucusu ve sahibi Sn. Adnan Koca düşüncelerini bizimle paylaştı.''Makine parkurumuz için baskı sonrası sonlandırma yapabileceğimiz bir dijital lazer kesim sistemi arayışındaydık, bu arayışımızı kalite ve servis anlayışı üst düzey bir makine ile neticelendirerek  “CARTES'' lazer kesim sistemi aldık. Etiket baskısını dijital baskı makinelerimizde hızlıca yapıyorduk ama aynı hızda kesim de yapmamız gerekiyordu. Baskıdan çıkan bobini lazer kesim sayesinde minimum fire ve yüksek hızda sonlandırabiliyoruz. Makinemizin lak atma ünitesi de olduğu için müşterimize yarım saat içinde bitmiş iş teslim edebilme avantajı sağladık. Portföyümüzdeki işler genellikle az tirajlı parça işler. CARTES Lazerin hızı işin karmaşıklık durumuna göre dakikada 85 metreye çıkabiliyor. Makinemizin performansından oldukça memnunum. Umarım ilerleyen süreçte yeni yatırımlarımızda yine Imeks Grup ile çözüm ortaklığımız devam eder.''

RENKSAN ETİKET'TE DİJİTAL FLEKSO DEVRİMİ BOBST MASTER M5

BOBST MASTER M5 

Türkiye’deki 8. Master M5 Flekso Baskı Makinesi, geçtiğimiz günlerde Renksan Etiket firmasının geniş üretim parkındaki yerini aldı.
Son 5 yılın en çok tercih edilen markası Bobst’un 29. flekso baskı makinesi kurulumu İstanbul’da Renksan Etiket firmasında başarı ile gerçekleşti.

2008 Yılında kurulan, ileri teknoloji ve maksimum kaliteyi hedefleyen Renksan Etiket arka arkaya yaptığı teknoloji yatırımlarıyla adından çokça söz ettiriyor. Değişik yelpazedeki adet ve türdeki etiketlerle müşterilerine hitap eden firma, flekso yatırımda tercihini Bobst’tan ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı. Renksan Etiket firmasından Orhan Tüyyüz; flekso projelerinde çok sıkı ve ciddi bir araştırma süreci sonrası, Bobst gibi dünya çapında bir markanın yakın dönemde en çok tercih edilen ‘’MASTER M5’’ modeli ve Türkiye’deki etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip mümessilliği Imeks Grup’u çözüm ortağı olarak seçerek hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’MASTER M5’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden oldukça etkilendiklerini ifade ediyor.

BOBST MASTER M5 430MM. ÇİFTSAN ETİKET AMBALAJ'A YENİ ÖDÜLLER İÇİN GELDİ.

Son yıllarda Finat ve label Word Ödüllerinde sıkça adını duyduğumuz ve başarılı etiket üretimleri ile birçok kez bu ödülllere layık görülen Çiftsan Etiket Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.'nin de tercihi BOBST M5 MASTER 430mm.  Flekso Baskı Makinesi oldu.  Full servo ve çiller soğutuculu forse silindiri ile hassas tansiyon özelliği olan, shrink sleeve, perlize su etiketi, IML gibi baskılara uygun ve sleeve, lanime tube, yapışkanlı etiket baskısı için gerekli son teknoloji patentli özellikleri içeriğinde barındıran BOBST M5 MASTER, kısa baskı yolu sayesinde hızlı iş geçişine de imkan sağlıyor. 

BOBST MASTER M5 

WANJIE WJPS 350D YARI ROTATİF OFSET ETİKET BASKI MAKİNESİNDEN TÜRKİYE'DE ARD ARDA 2 KURULUM

İstanbul'da Şansal Etiket Matbaa ve  Aydın'da Egeket Etiket firmalarına ard arda gerçekleşen kurulumlar ile çok kısa sürede WANJIE firmasının Yarı Rotatif etiket baskı makineleri Türkiye'de hak ettiği ilginin karşılığını bulmaya başladı. Yapışkanlı etiket ve ayrıca  vargel soğutmalı üniteleri sayesinde clear ve şeffaf film malzemelerde ( ofset baskı farklılığını isteyen etiket üreticilerinin 4-5 veya 6 renk baskı üzerine flekso lak veya flekso zemin kombine etmenize olanak verebilen bu makinemiz, üzerinde yarı rotatif kesim soğuk yaldız ve serigraf özellikleri ile de çeşitlendirilebilir. Baskı alanı 350mm. x 340mm. olarak genişletilmiş olan makinemiz ile mükemmel ofset baskı kalitesine en uygun ofset baskı kalıpları ile ulaşabilirsiniz.

WANJIE WJPS 350D

QuickLabel Giris Resim.jpg

QL-300 MASAÜSTÜ RENKLİ DİJİTAL ETİKET BASKI MAK. ARD ARDA 7. KURULUMDA BAŞARIYLA TAMAMLANDI.

IMEKS GRUP Ürün portföyüne yeni katılan Endüstriyel dijitalin giriş seviyesinde, sektörde öncü ve yenilikçi markaların başında yer alan QUICKLABEL  QL-300 masaüstü dijital etiket baskı makinesi, eşsiz kompakt dizayn, uzun ömürlü üretim için sağlam konstrüksiyon, tutarlı kalite ile ilk etiketten son etikete kadar düşük maliyet ve en az fire ile rulo etiket baskısında uygun fiyatla üretim yapabilmeye imkan sağlayabilmesi sebebiyle, Etiket Üretimi yapan firmaların üretim bandında kendisine yer bulmaya başladı.

Ard arda başarıyla tamamlanan kurulumlardan sonra  7 adet QUICKLABEL  QL-300 Etiket Üretici firmaların parkurlarında üretime başladı.

QUICKLABEL QL-300

Türkiye’nin ilk BOBST M6 full servo UV flekso baskı makinesinin kurulumu DEVRİM AMBALAJ’da yapıldı.

March 06, 2019

        Devrim Ambalaj yeni BOBST M6 full servo UV flekso baskı makinesini 2018 yılının sonun da teslim aldı ve Ocak ayı için de ise kuruluşu tamamlandı.

        BOBST M6 serisi, Hertürlü Ambalaj’ın geleceğini değiştiren bir baskı makinesi. BOBST M6 modeli makinemiz in-line UV Flekso, REVO Dijital Flekso ve devrim niteliğindeki V-Flower baskı ünitesinin birleşimi ile baskıyı durdurmadan "baskı esnasın da " 1 dakika içinde yeni işe  geçiş imkanı veriyor. Bu son teknoloji özellikler, makinenin verimli kullanım süresini % 95'e varan bir orana arttırıyor. Bu donanım aynı zaman da çok kısa traj ve orta traj üretimleri yapmak için de endüstrideki en üretken ve ekonomik baskı makinesi olmasını sağlıyor . Yeni bir ambalaj işine, şimdiye kadar ki en yüksek baskı kalitesi ile 1 dakika da geçilebiliyor. Aynı zaman da nihai tüketiciler içinde , gıda maddelerinin ambalajı konusunda azami sağlık güvenliği vaad ediyor.

        

FTK AMBALAJ 2 ADET BOBST M5 FLEKSO MAKİNALARININ BAKIMI YAPILDI

5 yıldır başarılı bir şekilde çalışmakta olan ilk BOBST (eski markasıyla Gidue) M5 makinasını kullanan FTK Ambalaja IMEKS GRUP mühendisleri tarafından bakım servisi yapıldı. 2 adet BOBST M5 makinasına başarılı bir şekilde bakım yapıldı.Bobst marka 430 mm M5 model makinenin Baskı silindirleri bakımı gerçekleştirildi. Bakım esnasında aşınmalardan kaynaklı orijinal ayarlarının korunması mühendislerimizin üzerinde hassasiyetle durduğu öncelik olmuştur. Bu işlemlerle birlikte tüm ünitelerdeki rutin kontroller ve makinenin performansını korumaya yönelik işlemler uzman ellerde başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir...

YENİLER ETİKET'İN YARI ROTATİF OFSET BASKI MAKİNESİNDE TERCİHİ ''ZONTEN'' OLDU.

Tirajlı işlerinin yanı sıra daha düşük hacimli işlerini en yüksek kalitedeki ofset baskı teknolojisiyle birleştirmek isteyen firma yetkilileri tercihlerini IMEKS GRUP'un mümessili olduğu ZONTEN ZTJ-330 yarı rotatif ofset baskı makinesinden yana kullandılar.

2015 yılının sonunda kurulumu gerçekleşip Yeniler Etiket'e teslim edilen 330 mm genişliğinde,  5 ofset 2 flekso ve 1 soğuk yaldız ünitesine sahiptir.

En yeni teknoloji, soğuk yaldız baskı ünitesi, vargel soğutmalı merdaneler ve uzaktan mürekkep control sistemine (masa kumanda sistemi) sahip olan Zonten  ZTJ-330 baskıda en mükemmel sonucu hedeflemektedir.

İZMİR DOĞUŞ ETİKET'E BOBST M5 ETİKET VE AMBALAJ BASKI MAKİNESİ KURULDU

September 14, 2015

BOBST’un yeni teknoloji ile donatılmış M5 model makinasının sahibi İzmir’den başarılı etiket üreticisi DOĞUŞ ETİKET oldu. 1993 yılında kurulan İzmir merkezli firma; 2006’da ortaklık yapısında değişikliğe giderek, 2011 yılında, büyüme yolunda önemli bir adım daha atmış ve sektörün modern ihtiyaçlarına uygun olarak inşa ettirdiği yeni tesislerine taşınmıştır. 4000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde her türlü etiket üretimi yapmaktadır. Yeni BOBST M5 makine yatırımını 10 Renkli Print Tutor ve Print Tutor plus kamera sistemli; BOBST’a özel yarı rotasyonlu kesim ve kartopu özel çapak toplama sistemli; korona,web temizleyici, yapışkana baskı gibi tüm opsiyonlarıyla donanımlı 430mm enindeki makinasını üretime sokmuş bulunmaktadır.

IMEKS GRUP PRINTEK 2015 FUARINDAYDI

Etiket ve Ambalaj Sektörünün Türkiyedeki en önemli etkinliklerinden biri olan Avrasya Ambalaj Fuarını geride bıraktık. Imeks Grup olarak bizde Printpack özel bölümünde yer alan firmamızın standında mümessili olduğumuz firmaların en yeni teknoloji makinelerini sizlere sergileme fırsatı bulduk.

Please reload