top of page
Bobst Nova M1.jpg

Opak Etiket ’e BOBST M1 NOVA Flekso Etiket Baskı Makinesinin Kurulumu Tamamlandı.

IMG_8707.jpg

Bobst M1 NOVA

2023 Haziran Ayı içersin de , Bobst M1 Nova Flekso Baskı Makinesinin kurulumu başarı ile tamamlandı. Bobst M1 Nova Flekso baskı makinesini üretimine dahil eden Opak Etiket bu yatırımı ile, rulo’dan rulo’ya etikette üst düzey flekso baskı kalitesini  ve verimli üretim performansını yakalamış oldu.

Gebze’de faaliyet gösteren Opak Etiket Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. 2016 yılında kendinden yapışkanlı etiket üretmek amacı ile kurulmuştur. 1.000m² kapalı alana sahip üretim tesislerinde 20 çalışanı ile hizmet vermektedir. Çevre, iş güvenliği ve kalite mevzuatlarına özen gösteren bir firma olarak ,ISO 9001 : 2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 standartlarına sahiptir. Müşterilerinin taleplerini karşılayabilmek adına sürekli kendini yenilemekte ve ilgili alanlarda yatırımlarını yapmaktadır. Vizyon olarak kaliteli ve yenilikçi baskı teknolojisi ile kalıcı ve sürdürülebilir üretim yapan, Türkiye'de yanı sıra tüm dünyada alternatif üreticiler ile buluşmak ve sektörün öncülerinden olmayı hedeflemektedir.

Hedefleri için Bobst’u seçen Opak Etiket M1 Nova ile ‘’Yüksek kaliteli etiket baskısında süreklilik’’ konusunda İmeks Gruba güvenmektedir. 20. Kuruluş yılında İmeks Grup kendi bünyesinde yer alan elektronik, mekanik ve baskı teknisyenleri ile etkili bir teknik servis hizmetine sahip mümessil firma olarak uzun dönemde çözüm ortağı olacağını, bu ’M1 NOVA’’ kurulumunda da göstermektedir.

Wanjie%20Giris%20Resim_edited.jpg

Şansal Etiket Wanjie Rulo Ofset Etiket Makinalarını Çiftledi.

Sansal Wanjie.jpg

WANJIE WJPS 350

2019 Yılında ilk Wanjie rulo ofset etiket baskı makinasını satın alan Şansal Etiket tercihini 2 makinede de İmeks ve Wanjie den yana kullandı.

Rulo etiket üretiminde ofset baskı teknolojisini kullanan Şansal Etiket ilk makinesinden aldıkları yüksek verim, hızlı iş değiştirme becerisi ve yüksek kaliteden memnun olduklarını ve bu sebep dolayısıyla yine tercihlerinin İmeks ve Wanjie olduğunu belirtti.

Şansal Etiket'e Kurulan 6 Ofset + Lak olan Wanjie WJPS-350D Yarı Rotatif Rulo Ofset Baskı Makinemiz LED UV kurutuculudur . Ayrıca Japon ‘’Hamada’’ tabaka ofset makine teknolojisi ile tam bir ofset ünite tasarımına sahiptir.  Ofset ünite merdane dizilimi Saat 7 şeklindedir. GTO 52 deki dizilimle aynıdır. Alkol kullanım seviyesi düşük olup %5-8 arasındadır. Bu sayede tonlamanın önüne geçilmektedir. Bakalit tonlama merdanesi , ilave olarak kullanılmaktadır. WJPS-350D modelimiz için 370 mm kağıt geçişi ve 340 x 345 mm. net baskı alanı vardır. 370x400 ebatında 0,30 kalınlıkta metal ofset kalıbı kullanılmaktadır. WJPS350 Şaftsız Ofset (Alkol Nemlendirmeli) Full Servo Motorlu Yarı Rotatif Rulo Etiket Baskı Makinesinin 6 ünite ağırlığı 13 ton gelmektedir. PLC kontrollü Otomatik servo ile üniteleri pozisyonlama (Pre-Register), otomatik kalıp takma, otomatik boya yıkama, otomatik yağlama sistemleri ve otomatik çarpıklık ayarı vardır. Wanjie Rulo Ofset Baskı Makinemizin ünite tasarımında,  kazan rulmanla 3 nokta süspanse edilmiştir. Konik rulmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede aşınmanın önüne geçilmiştir. İkinci geçiş özelliği ve Türkçe Menü kullanımı çok kolay ve anlaşılabilirdir.  Ayrıca Şansal Etiket için 6 Ofset + Lak olarak üretilen bu makinemiz 10 metrenin altında uzunluğu ile rakiplerine göre daha kompakt ve kısa geçişi olan bir makinedir.

Wanjie%20Giris%20Resim_edited.jpg

Asem Etiket Wanjie WJPS-350D Yarı Rotatif Rulo Etiket Baskı Makinesi Kuruldu.

z1 Asem Etiket 1.jpg

WANJIE WJPS 350

Asem Etiket Makine Kadrosunu Wanjie WJPS-350D Yarı Rotatif Rulo Ofset Baskı Makinesi ile genişletti.

 

1987 yılında Bilgisayar form, matbaa ve etiket üretim faaliyetleri ile ticari hayatına başlayan firma, 2004 yılında Asem Etiket olarak tecrübeli, dinamik, uzman kadroları ve teknolojik üretim makinaları ile hizmeti sürdürmeye devam ediyor.

Şirket ASEM ETİKET VE MAT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. faaliyet gösterdiği "YAPIŞKANLI, YAPIŞKANSIZ ETİKETLERİN TASARIMI VE BASIMI" alanlardaki hizmetlerinde TS EN ISO 9001 Kalite yönetim sisteminin, TS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin ve TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sisteminin standart şartlarını yerine getirerek entegre bir yönetim sistemi kurmuş, sistemin sürekliliğini, uygulanabilirliğini sağlamak için sorumluları belirlemiş ve sistem performansının geliştirilmesinde etkin kaynak yönetimini sağlayarak, tüm sistem uygulamalarını kapsayacak şekilde belirlemiş olduğu yönetim sistemi politikasını oluşturmuş ve yasal şartlar, müşteri şartları, ekonomik ve sosyal şartları da göz önüne alarak sistem entegrasyonunun sağlana bilineceği tüm uygulamaları yönetim sisteminin ortak uygulamaları olarak ele almış ve sürdürmektedir.

Şirket yekilileri  mevcut kurulum ile, artan kapasite ve ürün çeşitliliği sayesinde daha geniş bir yelpazede hizmet sunmayı;  mevcut makinelerin yanına bobin etiket üretimini entegre ederek, yüksek kaliteli ve sürdürülebilir üretim hedeflediklerini  belirtti.

Asem Etiket’ in İstanbul Seyrantepe’deki tesislerinde kurulan 9 istasyon  (6 Ofset, 1 Flekso, 1 Soğuk Yaldız, 1 Rotary Kesim)  barındıran Wanjie WJPS-350D Yarı Rotatif Rulo Ofset Baskı Makinesi ; Japon ‘’Hamada’’ tabaka ofset makine teknolojisi ile tam bir ofset ünite tasarımına sahiptir.  Ofset ünite merdane dizilimi Saat 7 şeklindedir. (GTO 52 deki dizilimle aynıdır.) Alkol kullanım seviyesi düşük olup %5-8 arasındadır. Bu sayede tonlamanın önüne geçilmektedir. Bakalit tonlama merdanesi , ilave olarak kullanılmaktadır. WJPS-350D modelimiz için 370 mm kağıt geçişi ve 340 x 345 mm. net baskı alanı vardır. 370x400 ebatında 0,30 kalınlıkta metal ofset kalıbı kullanılmaktadır .  WJPS350 Şaftsız Ofset (Alkol Nemlendirmeli) Full Servo Motorlu Yarı Rotatif Rulo Etiket Baskı Makinesinin 6 ünite ağırlığı 13 tondur. PLC kontrollü Otomatik servo ile üniteleri pozisyonlama (Pre-Register) , otomatik kalıp takma , otomatik boya yıkama , otomatik yağlama sistemleri ve otomatik çarpıklık ayarı bulunmaktadır. Wanjie Rulo Ofset Baskı Makinemizin ünite tasarımında,  kazan rulmanla 3 nokta süspanse edilmiştir. Konik rulmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede aşınmanın önüne geçilmiştir. Önemli bir özellik de ; kısa iş boylarında daha hızlı çalışma özelliğidir. Ayrıca Hibrit ( flekso&ofset kombine ) ünite özelliği vardır. Bu sayede, gerektiğinde ilk ofset üniteyi isterseniz flekso ünite olarak kullanabilir, beyaz zemin gerektiren üretimlerde flekso beyazı ile ofset baskının hassasiyetini kombine ederek yüksek kaliteli ürünler elde etmenize imkan tanır. İkinci geçiş özelliği ve Türkçe Menü kullanımı çok kolay ve anlaşılabilirdir.

Ayrıca Asem Etiket için 9 istasyon olarak üretilen bu makinemiz 12 m altında bir uzunluğu  olduğu için rakiplerine göre daha kompakt bir makinedir. Bu da daha performanslı çalışma sağlamaktadır. Wanjie 2022 yılında da Türkiye Pazarında kurulumlarına devam edecektir.

Wanjie%20Giris%20Resim_edited.jpg

Tech Etiket İlk Baskı Makinesi için Wanjie Ofseti Tercih Etti

16.jpg

WANJIE WJPS 350

Wanjie Türkiye’deki 9. Ofset Baskı makinesini , İstanbul Bağcılar’da bulunan Tech Etiket Firmasındaki kurulumuyla sürdürüyor.

İmeks Grup Teknik Ekibi İstanbul Bağcılar’daki Tech Etiketin yeni tesislerinde Wanjie marka olarak ; Ofset Baskı ve tahta bıçak kesim makinelerinin kurulumunu tamamladı . Tech Etiket Kurucu ortakları Sayın Yunus ve Oğuz Beyler  Sektördeki 12 yıllık geçmişlerini , 2021 yılında kurdukları  yeni firmaları ; Tech Etiket adıyla devam ettiriyorlar. Bağcılar Yüzyıl Matbaacılar Caddesindeki 1000 m2 yeni üretim tesislerinde  yaptıkları yeni yatırımlar ile artan kapasitelerini , müşterilerine baskılı ve baskısız rulo çıkartma etiket , laser tabaka etiket , sarf malzemeleri ve barkod sistemleri ile  geniş bir yelpazede üretim yapıp  hızlı bir şekilde sunacaklarını belirttiler. Misyon olarak ; sürekliliği sağlanmış üretim ve proses kalitesi , müşteri tatmini ve kalıcılığını sağlayan ürün kalitesi ile kurumsal bir kimlik ile pazarda var olmayı ve hizmeti sürdürmeyi amaçlamaktadırlar.

Tech Etikete Kurulan 7 istasyon yani 6 Ofset , 1 Flekso olan Wanjie WJPS-350D Yarı Rotatif Rulo Ofset Baskı Makinemiz LED UV kurutuculudur . Ayrıca Japon ‘’Hamada’’ tabaka ofset makine teknolojisi ile tam bir ofset ünite tasarımına sahiptir.  Ofset ünite merdane dizilimi Saat 7 şeklindedir. GTO 52 deki dizilimle aynıdır. Alkol kullanım seviyesi düşük olup %5-8 arasındadır. Bu sayede tonlamanın önüne geçilmektedir. Bakalit tonlama merdanesi , ilave olarak kullanılmaktadır. WJPS-350D modelimiz için 370 mm kağıt geçişi ve 340 x 345 mm. net baskı alanı vardır. 370x400 ebatında 0,30 kalınlıkta metal ofset kalıbı kullanılmaktadır .  WJPS350 Şaftsız Ofset (Alkol Nemlendirmeli) Full Servo Motorlu Yarı Rotatif Rulo Etiket Baskı Makinesinin 6 ünite ağırlığı 13 ton gelmektedir. PLC kontrollü Otomatik servo ile üniteleri pozisyonlama (Pre-Register) , otomatik kalıp takma , otomatik boya yıkama , otomatik yağlama sistemleri ve otomatik çarpıklık ayarı vardır. Wanjie Rulo Ofset Baskı Makinemizin ünite tasarımında,  kazan rulmanla 3 nokta süspanse edilmiştir. Konik rulmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede aşınmanın önüne geçilmiştir. Ayrıca Hibrit (flekso&ofset kombine) ünite özelliği vardır. Yani ilk ofset üniteyi isterseniz flekso ünite olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik zemin beyaz olabilecek işlerde size kolay ve hızlı bir çözüm sunacaktır. İkinci geçiş özelliği ve Türkçe Menü kullanımı çok kolay ve anlaşılabilirdir.  Ayrıca Tech Etiket için 7 istasyon olarak üretilen bu makinemiz 10 metrenin altında  uzunluğu ile rakiplerine göre daha kompakt ve kısa geçişi olan bir makinedir.

Wanjie%20Giris%20Resim_edited.jpg

Fuga Etiket Wanjie WJPS-350D Yarı Rotatif Rulo Etiket Baskı Makinesi Kuruldu.

Fuga 2.jpg

WANJIE WJPS 350

Fuga Etiket kendinden yapışkanlı etiket sektöründeki ilk bobin makinesinde tercihini Wanjie WJPS-350D modelinden yana kullandı.

 

Fuga Etiket’in  İstanbul Bağcılar’da bulunan Türkiye’nin alanında entegre yerleşkelerinden  Mas-Sit Matbaacılar sitesindeki tesislerinde, tümü Wanjie marka makinelerden oluşan ; baskı, kesim ve kontrol makinelerinin kurulumu tamamlandı . Filmevi Grafik  2004 yılından bu yana   baskı öncesi reprodüksiyon ve  dijital baskı konularında  hizmet vererek sektörde yer almış, 2021 yılı itibarıyla ikinci bir şirket yapılanması oluşturarak  Fuga Etiket firması ile yapışkanlı etiket sektörüne adım atmıştır.

Şirket yetkilileri  mevcut kurulum ile, artan kapasite ve ürün çeşitliliği sayesinde daha geniş bir yelpazede hizmet sunmayı; baskı öncesi renk ayrımı ve dijital-ofset baskı konusundaki tecrübelerini, bobin etiket üretimine entegre ederek, yüksek kaliteli ve sürdürülebilir üretim hedeflediklerini belirtti. 

Fuga Etiket’in Mas-Sit Matbaacılar sitesindeki tesislerinde kurulan 6 istasyon  (5 Ofset 1 Flekso)  barındıran Wanjie WJPS-350D Yarı Rotatif Rulo Ofset Baskı Makinemiz ; Japon ‘’Hamada’’ tabaka ofset makine teknolojisi ile tam bir ofset ünite tasarımına sahiptir.  Ofset ünite merdane dizilimi Saat 7 şeklindedir. (GTO 52 deki dizilimle aynıdır.) Alkol kullanım seviyesi düşük olup %5-8 arasındadır. Bu sayede tonlamanın önüne geçilmektedir. Bakalit tonlama merdanesi , ilave olarak kullanılmaktadır. WJPS-350D modelimiz için 370 mm kağıt geçişi ve 340 x 345 mm. net baskı alanı vardır. 370x400 ebatında 0,30 kalınlıkta metal ofset kalıbı kullanılmaktadır .  WJPS350 Şaftsız Ofset (Alkol Nemlendirmeli) Full Servo Motorlu Yarı Rotatif Rulo Etiket Baskı Makinesinin 6 ünite ağırlığı 13 tondur. PLC kontrollü Otomatik servo ile üniteleri pozisyonlama (Pre-Register) , otomatik kalıp takma , otomatik boya yıkama , otomatik yağlama sistemleri ve otomatik çarpıklık ayarı bulunmaktadır. Wanjie Rulo Ofset Baskı Makinemizin ünite tasarımında,  kazan rulmanla 3 nokta süspanse edilmiştir. Konik rulmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede aşınmanın önüne geçilmiştir. Önemli bir özellik de ; kısa iş boylarında daha hızlı çalışma özelliğidir. Ayrıca Hibrit (flekso&ofset kombine) ünite özelliği vardır. Bu sayede, gerektiğinde ilk ofset üniteyi isterseniz flekso ünite olarak kullanabilir, beyaz zemin gerektiren üretimlerde flekso beyazı ile ofset baskının hassasiyetini kombine ederek yüksek kaliteli ürünler elde etmenize imkan tanır. İkinci geçiş özelliği ve Türkçe Menü kullanımı çok kolay ve anlaşılabilirdir. 

Ayrıca Fuga Etiket için 6 istasyon olarak üretilen bu makinemiz 9 m altında bir uzunluğu  olduğu için rakiplerine göre daha kompakt bir makinedir. Bu da daha performanslı çalışma sağlamaktadır. Wanjie 2022 yılında da Türkiye Pazarında kurulumlarına devam edecektir.

Wanjie%20Giris%20Resim_edited.jpg

Wanjie Türkiyedeki Macerasına Adana İber Etiket Firmasındaki kurulumlarıyla devam ediyor.

WhatsApp Image 2021-12-08 at 11.34.20 (1).jpeg

WANJIE WJPS 350

İber Etiket Adana Seyhan’daki 1000 m2 lik yeni tesislerinde Hepsi Wanjie marka olarak ; Baskı, kesim ve kontrol makinelerinin kurulumu tamamlandı. İber Etiket Firma Sahibi Sayın Ömer Kayalık  bu kurulum ile artan kapasite ile bölgemize daha geniş bir şekilde hizmet sunacaklarını iletti.

 

Adana İber Etikete Kurulan 7 istasyon yani 5 Ofset 1 Flekso 1 Rotary kesim olan Wanjie WJPS-350D Yarı Rotatif Rulo Ofset Baskı Makinemiz ; Japon ‘’Hamada’’ tabaka ofset makine teknolojisi ile tam bir ofset ünite tasarımına sahiptir.  Ofset ünite merdane dizilimi Saat 7 şeklindedir. GTO 52 deki dizilimle aynıdır. Alkol kullanım seviyesi düşük olup %5-8 arasındadır. Bu sayede tonlamanın önüne geçilmektedir. Bakalit tonlama merdanesi , ilave olarak kullanılmaktadır. WJPS-350D modelimiz için 370 mm kağıt geçişi ve 340 x 345 mm. net baskı alanı vardır. 370x400 ebatında 0,30 kalınlıkta metal ofset kalıbı kullanılmaktadır.  WJPS350 Şaftsız Ofset (Alkol Nemlendirmeli) Full Servo Motorlu Yarı Rotatif Rulo Etiket Baskı Makinesinin 6 ünite ağırlığı 13 ton gelmektedir. PLC kontrollü Otomatik servo ile üniteleri pozisyonlama (Pre-Register) , otomatik kalıp takma , otomatik boya yıkama , otomatik yağlama sistemleri ve otomatik çarpıklık ayarı vardır. Wanjie Rulo Ofset Baskı Makinemizin ünite tasarımında,  kazan rulmanla 3 nokta süspanse edilmiştir. Konik rulmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede aşınmanın önüne geçilmiştir. Önemli bir özellik de ; Kısa iş boylarında daha hızlı çalışma özelliğidir. Ayrıca Hibrit (flekso&ofset konbine) ünite özelliği vardır. Yani ilk ofset üniteyi isterseniz flekso ünite olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik zemin beyaz olabilecek işlerde size kolay ve hızlı bir çözüm sunacaktır. İkinci geçiş özelliği ve Türkçe Menü kullanımı çok kolay ve anlaşılabilirdir.  Ayrıca İber Etiket için 7 istasyon olarak üretilen bu makinemiz 9,40 m uzunluğu ile rakiplerine göre daha kompakt bir makinedir.

Weigang Giris Resim.jpg

DERYA ETİKET’İN KULE FLEKSO’DA ÇÖZÜM ORTAĞI IMEKS GRUP

20211103_173536.jpg

WEIGANG ZBS-450

İstanbul’da faaliyet gösteren Derya Etiket Market Sanayi Ticaret Ltd. Şti. firmasının mevcut projeleri dahilinde, yapışkanlı etiket üretimlerinin  baskısında kullanılmak üzere, Imeks Grup’u çözüm ortağı olarak seçerek, alımını gerçekleştirdikleri 4 Renk ZBS-450 Full UV Kule Flekso Baskı makinesinin kurulumu geçtiğimiz Ekim ay’ı içinde gerçekleştirilerek, makinenin başarıyla faaliyete geçmesi sağlandı.

Böylelikle, Imeks Grup olarak, bugüne kadar büyük bir kısmı Türkiye’de olmak üzere; KKTC, İran, Ermenistan, Bulgaristan, Rusya, Makedonya’da toplamda 100’ün üzerinde Kule Flekso Baskı makinesi kurulumu gerçekleştirmiş olduk.

Müşterilerimizin arasında kolonyalı mendil, sülfit şeker kağıdı, ayran kapağı, yapışkanlı etiket ve ambalaj baskısı yapan birçok firma var. Bu sebeple kule tipi baskı makineleri geniş bir ürün gamının baskısına hitap edebiliyor.

Türkiye’de 15 yıla yakın bir süredir satış, kurulum, yedek parça desteği ve teknik servis verdiğimiz Kule Flekso baskı makinelerini, özellikle durgun ekonomi şartlarında sıralı baskı sistemlerine göre düşük bütçeli yatırım yapmak için iyi bir fırsat ve piyasaya yeni girecekler için maymuncuk anahtarına benzetiyoruz.

ZET ETİKET’E BOBST ‘’M1 VISION’’ ÇOK YAKIŞTI

zet

BOBST VISION M1

Geçtiğimiz günlerde, BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinin kurulumu başarı ile tamamlanan ve makinesi üretime dahil olan ZET ETİKET bu yatırımı ile, rulo’dan rulo’ya etikette üst düzey flekso baskı kalitesi ve üretim performansını yakalamış oldu.

Gebze’de faaliyet gösteren, bobinden bobine Letterpress, Flekso ve Ofset baskı sistemleri ile kendinden yapışkanlı – yapışkansız, baskılı – baskısız etiket sektöründe hizmet vermekte olan ZET ETİKET’in hizmet verdiği sektörler arasında Gıda, İçecek, Kozmetik, Kimya, İlaç, Temizlik, Otomotiv Beyaz Eşya, Tarım, Tekstil ve Lojistik sektörleri yer almaktadır. ZET ETİKET; sektör tecrübesi,  profesyonel ekibi ve makine parkuruna yapmış oldukları son teknoloji  yatırımlarla kendinden emin bir şekilde yoluna devam ediyor.

 

ZET ETİKET’ten Sn. Ali Soydan; Hem sektördeki öncü konumu, patentli teknolojileri ve teknik donanımları, hem de fiyat performansı açısından tercihlerini BOBST'tan yana kullandıklarını ve sonuç itibari ile vermiş oldukları karardan dolayı, oldukça memnun kaldıklarını söyledi.

 

Ayrıca, Türkiye’de kendi bünyesinde yer alan elektronik, mekanik ve baskı teknisyenleri ile etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip IMEKS GRUP'u uzun dönemde çözüm ortağı olarak seçerek, hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’M1 VISION’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden en üst düzeyde yaralanma düşünceleri olduğunu belirtti.

BYB ETİKET TEN YATIRIM ATAĞI 2. BOBST FLEKSO BASKI MAKİNESİ KURULUMU TAMAMLANDI

IMG_20210817_181805.jpg

BOBST NOVA M1

Bursa'da 25 yılı aşkın sektör deneyimi ile BYB Etiket A.Ş. çeşitli endüstri alanlarında lider firmalar ve tanınmış üreticilere ISO 9001:2008 kalite belgeli üretim, zamanında teslim, ekonomik fiyat politikası, yüksek standartlı ürünleri ile, iki bina ve toplam 3000 m² kapalı alanda hizmet vermeye devam ediyor.

BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinden sonra kurulumu tamamlanan BOBST M1 NOVA ile BYB ETİKET A.Ş. Etiket üretim kapasitesine hız kattı.

Bobinden bobine su bazlı flekso baskı, UV flekso baskı, UV letterpress baskı, sıcak yaldız ve soğuk yaldız çeşitliliği ile etiket üretimi yapan BYB ETİKET A.Ş., üretim parkuruna katılan BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinden sonra 2.Flekso Baskı Makinesi için tercihini BOBST M1 NOVA ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı.

Imeks Grup, Şatış pazarlama müdürü Orkun Kayal'a memnuniyetleri dile getiren BYB ETİKET A.Ş. firmasından Sn. Evren Dağdeviren; Hem ileri teknoloji teknik donanımların doğru seçimi, hem de fiyat performans kıyaslamaları yaparak tercihimizi BOBST'tan yana kullandıklarını ve sonuç itibari ile vermiş olduğumuz karardan oldukça memnun kaldıklarını söyledi. Ayrıca, Türkiye’de kendi bünyesinde yer alan elektronik, mekanik ve baskı teknisyenleri ile etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip IMEKS GRUP'u uzun dönemde çözüm ortağı olarak seçerek, hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’M1 NOVA’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden en üst düzeyde yaralanma düşünceleri olduğunu belirtti.

ATAPACK FİRMASINA 2.BOBST M1 VISION KURULUMU AZERBAYCANDA TAMAMLANDI

WhatsApp Image 2021-08-11 at 14.51.06.jpeg

BOBST VİSİON M1

BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinin kurulumu tamamlanan ATAPACK  son teknoloji ile üretilen yüksek baskı kalitesine sahip etiket/ambalaj ürünleri sayesinde, müşterilerinin yüksek memnuniyetine endeksli olarak yüzler gülüyor.

ATAPACK, üretim parkuruna yeni katılan BOBST M1 Vision Flekso Baskı Makinesi için tercihini BOBST’tan ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı.

İmeks Grup Bobst'un Flekso ve Dijital Etiket Baskı makinalarının Türkiye başta olmak üzere Azerbeycan, Turkmenistan, Gürcistan satış ve teknik servislerini de gerçekleştiriyor.

DOĞUŞ ETİKET'İN 2.BOBST MASTER M5 KURULUMU TAMAMLANDI

WhatsApp Image 2021-06-01 at 11.50.36.jpeg

BOBST MASTER M5 

BOBST’un en yeni patentli teknolojiler ile donatılmış ''açık konsept'' (mevcut dijital flekso seçenekleri ve sonrası için eklenebilir yeni teknolojiler) Master M5 model makinesini 2. kez tercih eden, İzmir’in başarılı etiket üreticisi DOĞUŞ ETİKET'in yeni makinesinin kurulumu geçtiğimiz günlerde İMEKS GRUP mekanik ve elektronik teknisyenleri tarafından başarı ile tamamlandı.

1993 yılında kurulan İzmir merkezli firma sektörün modern ihtiyaçlarına uygun olarak inşa edilen 4000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde her türlü etiket üretimi yapmaktadır.

2. BOBST Master M5 makine yatırımı ile ilk makinesinde yer alan; 10 Renkli Print Tutor ve Print Tutor plus kamera sistemi, BOBST’a özel yarı rotasyonlu kesim ve kartopu özel çapak toplama ünitesi, korona, web temizleyici, yapışkana baskı gibi özelliklerin yanı sıra, 2. Master M5 makinesine BST %100 Kalite Kontrol ve Gravure Baskı sistemleri gibi son yenilikçi teknolojileri de eklemiştir.

Wanjie%20Giris%20Resim_edited.jpg

İRFAN ETİKET’İN (İZMİR) TERCİHİ, AVRUPA'NIN PAZAR LİDERİ VE YENİLİKÇİ MARKASI WANJIE RULO OFSET BASKI MAKİNESİ

WhatsApp Image 2021-04-14 at 11.18.17 (1

WANJIE WJPS 350

Imeks Grup’un Türkiye yetkili temsilciliğini ve teknik servisini üstlendiği Avrupa’nın en çok satan Rulo Ofset Baskı Makinesi WANJIE’nin geçtiğimiz günlerde kurulumu ve eğitiminin tamamlanması sonrası parkuruna dahil eden İRFAN ETİKET (İzmir) bu yatırımı ile, rulo’dan rulo’ya etikette üst düzey ofset baskı kalitesi ve üretim performansını yakalamış oldu.

 

Bu kurulum ile beraber WANJIE’nin Türkiye’de hala çalışır vaziyette makinelerin sayısı 10’a yaklaşmaktadır.

İRFAN ETİKET yetkilileri  makine seçimindeki süreçlerini şöyle dile getiriyor. ‘Özellikle Rulo ofset konusunda Avrupa’da en çok tercih edilen sektörün lider markası WANJIE ve onun buradaki temsilcisi Imeks Grup’un güvenilirliği makine seçiminde bizlere doğru karar verdiğimiz konusunda tereddütte bırakmadı. Bu esnada Imeks Grup ile karşılıklı olumlu geçen bir diyalog sürecimiz oldu. Etiket bölümümüzü yapılandırırken deneyimli ve güvenilir bir ortak seçtiğimizi düşünüyoruz.  Imeks Grup’un tecrübeli teknik kadrosu, yedek parça ve servis desteği ile sektördeki müşteri odaklı hizmet kalitesini geçmişte olduğu gibi hala aynı çizgide devam ettirmesi bizim açımızdan makine yatırımımızı yaparken diğer büyük etkenlerden biri olmuştur.

Konfigürasyon olarak ağırlıklı; 5 Ofset Baskı Ünitesi, 1 Ofset & Flekso Kombinasyonu Ünite, 1 Flekso Ünitesi, Rotary Kesim, Kartopu Çapak Sarım Ünitesi, Vargel Soğutma, Çözücü ve Sarıcı tercih edilen makinemize; corona, web temizleme, yapışkana baskı (Delam – Relam), soğuk yaldız, masa kumanda mürekkep sistemi, chiller soğutucu sistem ve LED UV gibi opsiyonlarda ayrıca eklenebiliyor. Makinenizde çarpıklık ayarı, ünite üzerinden manuel ve kumada paneli üzerinden otomatik olarak yapılabilmektedir. 

Yaklaşık 13 ton civarında bir ağırlığa yaklaşan makinemiz, Japon servo motor ve kullanım ekranları ile donatılmış durumda olup, Türkçe kullanım menüsüne de sahip.

Prati Saturn Futura.jpg

LİDER ETİKET'İN (İZMİR) TERCİHİ İTALYAN KALİTE KONTROL DEVİ ''PRATI''

WhatsApp Image 2021-03-22 at 10.27.30 (1

PRATI SATURN

Imeks Grup’un Türkiye yetkili temsilciliğini ve teknik servisini üstlendiği Avrupa’nın en çok satan İtalyan menşeli kalite kontrol makinesi Saturn TE 450 modelini  geçtiğimiz ay içinde parkuruna dahil eden Lider Etiket Baskı Çözümleri (İzmir) bu yatırımı ile üretimde kalite kontrolü güvenceye aldı.  

Bu kurulum ile beraber Prati’nin Türkiye’de hala çalışır vaziyette 30’a yakın kalite kontrol makinesi bulunmaktadır.Lider Etiket Baskı Çözümleri firma sahibi Sn. Yusuf KARAPINAR makine seçimindeki süreçlerini şöyle dile getiriyor. ‘Makine seçiminde yüksek kaliteyi ve verimliliği yakalamak için yerinde ve doğru tercihler yapmak gerekliliğini biliyoruz. Bu esnada Imeks Grup  ile karşılıklı olumlu geçen bir diyalog sürecimiz oldu. Etiket bölümümüzü yapılandırırken deneyimli ve güvenilir bir ortak seçtiğimizi düşünüyoruz.  Imeks Grup’un tecrübeli teknik kadrosu, yedek parça ve servis desteği ile sektördeki müşteri odaklı hizmet kalitesini geçmişte olduğu gibi hala aynı çizgide devam ettirmesi bizim açımızdan makine yatırımımızı yaparken en büyük etkenlerden biri olmuştur.

Lider Etiket Baskı Çözümleri’nin tercihi  PRATI Saturn TE 450 modeli; üzerinde ki çözücü ve sarıcı gerilimlerinin tamamen birbirinden bağımsız olması sayesinde etiketin yanısıra film gibi hassas malzemeler üzerinde de kolaylıkla çalışılabilme olanağı sağlar. Kendiliğinden bileylenebilen bıçak ve karşı şaftlar her türlü malzemede mükemmel ve temiz bir kesim sonucu verir.

Makinede ana hareket merdanesi adiprene plastiği ile kaplı olup, bu sayede ürünün üzerine tam yapışma sağlayıp üründe hiçbir şekilde kayma olmaz. Tüm bunlara ek olarak;  Makine üzerine opsiyon olarak eklenen BST TubeScan ile %100 web izleme, eksik etiketlerin ve matris kalıntılarının tespitinden iş akışı içinde yüksek çözünürlüklü %100 baskı kontrol yapılabilir.

TANITIM ETİKET’İN 4. BOBST HEYECANI  ''HOŞGELDİN MASTER M5''

WhatsApp%20Image%202021-03-02%20at%2011.

BOBST MASTER M5 

Türkiye’deki 9.  BOBST Master M5 Flekso Baskı Makinesi için geçtiğimiz aylarda TANITIM ETİKET firması ile anlaşma sağlanmıştı. Yakın zamanda üretimi tamamlanan ve geçtiğimiz günlerde kurulumuna başlanan,  son 5 yılın en çok tercih edilen markası BOBST’un 32. Flekso Baskı Makinesi İstanbul’da TANITIM ETİKET firmasının üretim parkurunda 4. BOBST Flekso Baskı Makinesi olarak yerini almış oldu.

Bu proje öncesinde çok kısa süre önce BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinin kurulumu tamamlanan TANITIM ETİKET’te  son teknoloji ile üretilen yüksek baskı kalitesine sahip etiket/ambalaj ürünleri sayesinde, müşterilerinin yüksek memnuniyetine endeksli olarak yüzler gülüyor. Bobinden bobine UV flexo, UV letterpress, UV serigraf, sıcak yaldız, soğuk yaldız, emboss (kabartma) türündeki etiket üretimi yapan TANITIM ETİKET, Bünyesinde hali hazırda yer alan 3 BOBST Flekso Baskı makinesi ve  4. yatırımı olan Master M5 Flekso Baskı Makinesi için de tercihini BOBST’tan ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı.

TANITIM ETİKET  firmasından Sn. Taner Şansal;  öncesinde yaptığımız 3 adet BOBST Flekso Baskı Makinesi yatırımının bize sağladığı memnuniyet ve katkılar neticesinde, üretim parkurlarını 4. kez BOBST’un yakında dönemde en çok tercih edilen ‘’MASTER M5’’ modeli ile taçlandırdıklarını, Türkiye’deki etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip mümessilliği Imeks Grup’u uzun dönemde çözüm ortağı olarak seçerek, hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’MASTER M5’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden en üst düzeyde yaralanma düşünceleri olduğunu belirtti. 1980 yılından bu yana faaliyet gösteren TANITIM ETİKET, 1997 yılında üretilen makinelerin işletilmesi ile sektördeki yerini almıştır. Bugün yüksek teknoloji ürünü makine parkuruna sahip olan firma yıllık 20.000.000 m2 üretim kapasitesine ulaşmıştır. İstanbul fabrikası 5000 m2'lik kapalı alana sahip olup, İzmir şubesi ile birlikte, alanında eğitimli uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

BURSA'DA BOBST RÜZGARI, BYB ETİKET A.Ş. BOBST M1 VISION'A MERHABA DEDİ. 

BYB Kurulum Foto.jpg

BOBST VİSİON M1

Bursa'da 25 yılı aşkın sektör deneyimi ile BYB Etiket A.Ş. çeşitli endüstri alanlarında lider firmalar ve tanınmış üreticilere ISO 9001:2008 kalite belgeli üretim, zamanında teslim, ekonomik fiyat politikası, yüksek standartlı ürünleri ile, iki bina ve toplam 3000 m² kapalı alanda hizmet vermeye devam ediyor.

BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinin kurulumu tamamlanan BYB ETİKET A.Ş.  son teknoloji ile üretilen yüksek baskı kalitesine sahip etiket/ambalaj ürünleri sayesinde, müşterilerinin yüksek memnuniyetine endeksli olarak yüzler gülüyor.

Bobinden bobine su bazlı flekso baskı, UV flekso baskı, UV letterpress baskı, sıcak yaldız ve soğuk yaldız çeşitliliği ile etiket üretimi yapan BYB ETİKET A.Ş., üretim parkuruna yeni katılan BOBST M1 Vision Flekso Baskı Makinesi için tercihini BOBST’tan ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı.BYB ETİKET A.Ş. firmasından Sn. Evren Dağdeviren; Hem ileri teknoloji teknik donanımların doğru seçimi, hem de fiyat performans kıyaslamaları yaparak tercihimizi BOBST'tan yana kullandıklarını ve sonuç itibari ile vermiş olduğumuz karardan oldukça memnun kaldıklarını söyledi. Ayrıca, Türkiye’de kendi bünyesinde yer alan elektronik, mekanik ve baskı teknisyenleri ile etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip IMEKS GRUP'u uzun dönemde çözüm ortağı olarak seçerek, hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’M1 VISION’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden en üst düzeyde yaralanma düşünceleri olduğunu belirtti.

ELİT ETİKET'İN TERCİHİ AVRUPA'NIN LAZER KESİMDE LİDER MARKASI ''CARTES'' OLDU.

WhatsApp Image 2020-11-23 at 09.51.54 (2

CARTES GEMINI

Elit Etiket, Ankara'da, 2016 yılından bu yana faaliyet gösteriyor, 3.000 metrekare alanda, 35 çalışanıyla kozmetik, gıda ve ilaç sektörüne kadar birçok sektöre yönelik etiket üretimi yapıyor.

Imeks Grup'un Türkiye yetkili temsilcisi olduğu ''CARTES'' Lazer kesim makinesi hakkında, kurulum sonrası, Elit Etiket firma kurucusu ve sahibi Sn. Adnan Koca düşüncelerini bizimle paylaştı.''Makine parkurumuz için baskı sonrası sonlandırma yapabileceğimiz bir dijital lazer kesim sistemi arayışındaydık, bu arayışımızı kalite ve servis anlayışı üst düzey bir makine ile neticelendirerek  “CARTES'' lazer kesim sistemi aldık. Etiket baskısını dijital baskı makinelerimizde hızlıca yapıyorduk ama aynı hızda kesim de yapmamız gerekiyordu. Baskıdan çıkan bobini lazer kesim sayesinde minimum fire ve yüksek hızda sonlandırabiliyoruz. Makinemizin lak atma ünitesi de olduğu için müşterimize yarım saat içinde bitmiş iş teslim edebilme avantajı sağladık. Portföyümüzdeki işler genellikle az tirajlı parça işler. CARTES Lazerin hızı işin karmaşıklık durumuna göre dakikada 85 metreye çıkabiliyor. Makinemizin performansından oldukça memnunum. Umarım ilerleyen süreçte yeni yatırımlarımızda yine Imeks Grup ile çözüm ortaklığımız devam eder.''

RENKSAN ETİKET'TE DİJİTAL FLEKSO DEVRİMİ BOBST MASTER M5

Renksan master m5 kurulum (2).jpg

BOBST MASTER M5 

Türkiye’deki 8. Master M5 Flekso Baskı Makinesi, geçtiğimiz günlerde Renksan Etiket firmasının geniş üretim parkındaki yerini aldı.
Son 5 yılın en çok tercih edilen markası Bobst’un 29. flekso baskı makinesi kurulumu İstanbul’da Renksan Etiket firmasında başarı ile gerçekleşti.

2008 Yılında kurulan, ileri teknoloji ve maksimum kaliteyi hedefleyen Renksan Etiket arka arkaya yaptığı teknoloji yatırımlarıyla adından çokça söz ettiriyor. Değişik yelpazedeki adet ve türdeki etiketlerle müşterilerine hitap eden firma, flekso yatırımda tercihini Bobst’tan ve temsilcisi Imeks Grup’tan yana kullandı. Renksan Etiket firmasından Orhan Tüyyüz; flekso projelerinde çok sıkı ve ciddi bir araştırma süreci sonrası, Bobst gibi dünya çapında bir markanın yakın dönemde en çok tercih edilen ‘’MASTER M5’’ modeli ve Türkiye’deki etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip mümessilliği Imeks Grup’u çözüm ortağı olarak seçerek hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’MASTER M5’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden oldukça etkilendiklerini ifade ediyor.

BOBST MASTER M5 430MM. ÇİFTSAN ETİKET AMBALAJ'A YENİ ÖDÜLLER İÇİN GELDİ.

WhatsApp Image 2020-06-03 at 17.07.57.jp

Son yıllarda Finat ve label Word Ödüllerinde sıkça adını duyduğumuz ve başarılı etiket üretimleri ile birçok kez bu ödülllere layık görülen Çiftsan Etiket Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.'nin de tercihi BOBST M5 MASTER 430mm.  Flekso Baskı Makinesi oldu.  Full servo ve çiller soğutuculu forse silindiri ile hassas tansiyon özelliği olan, shrink sleeve, perlize su etiketi, IML gibi baskılara uygun ve sleeve, lanime tube, yapışkanlı etiket baskısı için gerekli son teknoloji patentli özellikleri içeriğinde barındıran BOBST M5 MASTER, kısa baskı yolu sayesinde hızlı iş geçişine de imkan sağlıyor. 

BOBST MASTER M5 

WANJIE WJPS 350D YARI ROTATİF OFSET ETİKET BASKI MAKİNESİNDEN TÜRKİYE'DE ARD ARDA 2 KURULUM

WhatsApp Image 2020-04-24 at 11.40.18.jp

İstanbul'da Şansal Etiket Matbaa ve  Aydın'da Egeket Etiket firmalarına ard arda gerçekleşen kurulumlar ile çok kısa sürede WANJIE firmasının Yarı Rotatif etiket baskı makineleri Türkiye'de hak ettiği ilginin karşılığını bulmaya başladı. Yapışkanlı etiket ve ayrıca  vargel soğutmalı üniteleri sayesinde clear ve şeffaf film malzemelerde ( ofset baskı farklılığını isteyen etiket üreticilerinin 4-5 veya 6 renk baskı üzerine flekso lak veya flekso zemin kombine etmenize olanak verebilen bu makinemiz, üzerinde yarı rotatif kesim soğuk yaldız ve serigraf özellikleri ile de çeşitlendirilebilir. Baskı alanı 350mm. x 340mm. olarak genişletilmiş olan makinemiz ile mükemmel ofset baskı kalitesine en uygun ofset baskı kalıpları ile ulaşabilirsiniz.

WANJIE WJPS 350D

QuickLabel Giris Resim.jpg

QL-300 MASAÜSTÜ RENKLİ DİJİTAL ETİKET BASKI MAK. ARD ARDA 7. KURULUMDA BAŞARIYLA TAMAMLANDI.

IMG_8267_edited.jpg

IMEKS GRUP Ürün portföyüne yeni katılan Endüstriyel dijitalin giriş seviyesinde, sektörde öncü ve yenilikçi markaların başında yer alan QUICKLABEL  QL-300 masaüstü dijital etiket baskı makinesi, eşsiz kompakt dizayn, uzun ömürlü üretim için sağlam konstrüksiyon, tutarlı kalite ile ilk etiketten son etikete kadar düşük maliyet ve en az fire ile rulo etiket baskısında uygun fiyatla üretim yapabilmeye imkan sağlayabilmesi sebebiyle, Etiket Üretimi yapan firmaların üretim bandında kendisine yer bulmaya başladı.

Ard arda başarıyla tamamlanan kurulumlardan sonra  7 adet QUICKLABEL  QL-300 Etiket Üretici firmaların parkurlarında üretime başladı.

QUICKLABEL QL-300

Türkiye’nin ilk BOBST M6 full servo UV flekso baskı makinesinin kurulumu DEVRİM AMBALAJ’da yapıldı.

March 06, 2019

        Devrim Ambalaj yeni BOBST M6 full servo UV flekso baskı makinesini 2018 yılının sonun da teslim aldı ve Ocak ayı için de ise kuruluşu tamamlandı.

        BOBST M6 serisi, Hertürlü Ambalaj’ın geleceğini değiştiren bir baskı makinesi. BOBST M6 modeli makinemiz in-line UV Flekso, REVO Dijital Flekso ve devrim niteliğindeki V-Flower baskı ünitesinin birleşimi ile baskıyı durdurmadan "baskı esnasın da " 1 dakika içinde yeni işe  geçiş imkanı veriyor. Bu son teknoloji özellikler, makinenin verimli kullanım süresini % 95'e varan bir orana arttırıyor. Bu donanım aynı zaman da çok kısa traj ve orta traj üretimleri yapmak için de endüstrideki en üretken ve ekonomik baskı makinesi olmasını sağlıyor . Yeni bir ambalaj işine, şimdiye kadar ki en yüksek baskı kalitesi ile 1 dakika da geçilebiliyor. Aynı zaman da nihai tüketiciler içinde , gıda maddelerinin ambalajı konusunda azami sağlık güvenliği vaad ediyor.

        

FTK AMBALAJ 2 ADET BOBST M5 FLEKSO MAKİNALARININ BAKIMI YAPILDI

5 yıldır başarılı bir şekilde çalışmakta olan ilk BOBST (eski markasıyla Gidue) M5 makinasını kullanan FTK Ambalaja IMEKS GRUP mühendisleri tarafından bakım servisi yapıldı. 2 adet BOBST M5 makinasına başarılı bir şekilde bakım yapıldı.Bobst marka 430 mm M5 model makinenin Baskı silindirleri bakımı gerçekleştirildi. Bakım esnasında aşınmalardan kaynaklı orijinal ayarlarının korunması mühendislerimizin üzerinde hassasiyetle durduğu öncelik olmuştur. Bu işlemlerle birlikte tüm ünitelerdeki rutin kontroller ve makinenin performansını korumaya yönelik işlemler uzman ellerde başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir...

YENİLER ETİKET'İN YARI ROTATİF OFSET BASKI MAKİNESİNDE TERCİHİ ''ZONTEN'' OLDU.

Tirajlı işlerinin yanı sıra daha düşük hacimli işlerini en yüksek kalitedeki ofset baskı teknolojisiyle birleştirmek isteyen firma yetkilileri tercihlerini IMEKS GRUP'un mümessili olduğu ZONTEN ZTJ-330 yarı rotatif ofset baskı makinesinden yana kullandılar.

2015 yılının sonunda kurulumu gerçekleşip Yeniler Etiket'e teslim edilen 330 mm genişliğinde,  5 ofset 2 flekso ve 1 soğuk yaldız ünitesine sahiptir.

En yeni teknoloji, soğuk yaldız baskı ünitesi, vargel soğutmalı merdaneler ve uzaktan mürekkep control sistemine (masa kumanda sistemi) sahip olan Zonten  ZTJ-330 baskıda en mükemmel sonucu hedeflemektedir.

İZMİR DOĞUŞ ETİKET'E BOBST M5 ETİKET VE AMBALAJ BASKI MAKİNESİ KURULDU

September 14, 2015

BOBST’un yeni teknoloji ile donatılmış M5 model makinasının sahibi İzmir’den başarılı etiket üreticisi DOĞUŞ ETİKET oldu. 1993 yılında kurulan İzmir merkezli firma; 2006’da ortaklık yapısında değişikliğe giderek, 2011 yılında, büyüme yolunda önemli bir adım daha atmış ve sektörün modern ihtiyaçlarına uygun olarak inşa ettirdiği yeni tesislerine taşınmıştır. 4000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde her türlü etiket üretimi yapmaktadır. Yeni BOBST M5 makine yatırımını 10 Renkli Print Tutor ve Print Tutor plus kamera sistemli; BOBST’a özel yarı rotasyonlu kesim ve kartopu özel çapak toplama sistemli; korona,web temizleyici, yapışkana baskı gibi tüm opsiyonlarıyla donanımlı 430mm enindeki makinasını üretime sokmuş bulunmaktadır.

IMEKS GRUP PRINTEK 2015 FUARINDAYDI

Etiket ve Ambalaj Sektörünün Türkiyedeki en önemli etkinliklerinden biri olan Avrasya Ambalaj Fuarını geride bıraktık. Imeks Grup olarak bizde Printpack özel bölümünde yer alan firmamızın standında mümessili olduğumuz firmaların en yeni teknoloji makinelerini sizlere sergileme fırsatı bulduk.

Please reload

bottom of page